vivanordFAQJak działa Vivanord ?Jak stosować Vivanord?

Jakie są dostępne melody płatności ?

Czy Vivanord powoduje skutki uboczne ?
Jakie są koszty wysyłki ?

Jakie naturalne składniki zawiera kapsułka Vivanord ?
Czy produkt jest dyskretnie opakowany ?

Co zrobić gdy produkt nie spełnia oczekiwań ?
Kiedy mogę spodziewać się dostawy ?Jak działa Vivanord?
Vivanord rozkurcza tkankę mięśniową i rozszerza tętnice, co zwiększa napływ krwi do penisa, a równocześnie zapobiega zbyt szybkiemu jej odpływowi.W ten sposób Vivanord pomaga w osiągnięciu pełnej i długotrwalej erekcji. Jednym ze składników preparatu jest rhodiola, która ma właściwości afrodyzjaku i korzystnie wpływa na libido. Vivanord pomaga też zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi i skraca czas regeneracji organizmu pomiędzy orgazmami. Kapsułka ziołowa Vivanord jest skutecznym sposobem usprawnienia i poprawy komfortu życia seksualnego

Jak stosować preparat Vivanord?
Kapsułkę zażywa się 45 minut przed stosunkiem. Całą kapsułkę należy popić wodą. Efekty działania kapsułki widoczne są po pół godziny do godziny od jej zażycia, czas ten w poszczególnych przypadkach może się różnić. Zażycie kapsułki Vivanord po obfitym posiłku może opóźnić jej działanie. Vivanord jest skuteczny przez co najmniej 24 godziny od zażycia. Picie alkoholu może chwilowo uniemożliwić osiągnięcie erekcji. Zalecamy wstrzemięźliwość w spożywaniu napojów alkoholowych, co wpłynie na skuteczniejsze działanie preparatu. Kapsułkę Vivanord (450 mg) można zażyć tylko raz dziennie.

Czy Vivanord powoduje skutki uboczne?
Zażycie kapsułki Vivanord może wywołać niepożądane skutki uboczne, jednak zdarza się to rzadko. Są one zwykle łagodne i krótkotrwałe. Najczęstszymi skutkami ubocznymi zażywania preparatu są: zaczerwienienie twarzy, lekki ból głowy i odbijanie. Gdyby po zażyciu preparatu Vivanord wystąpiły niepożądane skutki uboczne, należy przestać go zażywać lub zmniejszyć dawkę z 450 mg do 225 mg. Dawki większe od 450 mg nie zwiększają skuteczności preparatu, mogą natomiast spowodować wystąpienie lub nasilenie się niepożądanych skutków ubocznych. Ponieważ ludzie różnią się swoją strukturą psychosomatyczną, działanie preparatu Vivanord jest także zróżnicowane w poszczególnych przypadkach. Dlatego w razie wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych, gwarantujemy zwrot całej kwoty zakupu.

Jakie naturalne składniki zawiera kapsułka Vivanord?
Vivanord składa się z sześciu naturalnych roślin leczniczych, które działają szybko i skutecznie. Składniki naturalne zostały dobrane starannie i we właściwych proporcjach. Na jedną 450 mg kapsułkę Vivanord składają się: żeń-szeń, wolfberry fruit, maca, l-arginna, muira puama, rhodiola, dzięgiel.


Co zrobić gdy produkt nie spełnia oczekiwań?
Zakup nie jest ryzykowny, ponieważ nabywca ma gwarancję zwrotu kwoty kupna, jeśli preparat po wypróbowaniu nie spełni jego oczekiwań. Gwarancję egzekwuje się w sposób prosty, dyskretny i bez zbędnych pytań. Nabywca powinien tylko w terminie 30 dni od nabycia środka poinformować sprzedawcę, że chce go zareklamować. Informację przekazać należy na adres elektroniczny: info@vivanord.pl Nabywca powinien też na swój koszt przesłać sprzedawcy zakupiony towar, czyli opakowanie kapsułek, w którym brakuje najwyżej dwóch kapsułek. Po spełnieniu tych warunków sprzedawca zwraca w całości kwotę zakupu.


Jakie są dostępne metody płatności?
Sprzedawca zwykle wysyła przesyłkę za pobraniem. Płatność uiszcza się przy odbiorze przesyłki kurierowi. Wpłaty można dokonać także na rachunek bankowy sprzedawcy poprzez system PayPal. Przesyłkę wysyła się po sprawdzeniu, czy kwota zakupu wpłynęła na rachunek bankowy sprzedawcy.

Jakie są koszty przesyłki?
Gdy wartość zamówienia przekracza kwotę 150 zł koszt wysyłki pokrywa Sprzedawca. Przy zamówieniu na kwotę niższą od 150 zł koszty wysyłki wynosi 18zł.

Czy produkt jest dyskretnie zapakowany?
Produkt jest dyskretnie zapakowany. Paczka nie posiada żadnych oznakowań ani opisów mogących sugerować o jej zawartości.

Kiedy mogę spodziewać się dostawy?
Paczki nadawane są w poniedziałki i czwartki. Zamówienie realizowane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, która doręcza paczki na następny dzień po ich nadaniu.