ŻEŃ-SZEŃ

erekcjaZawawrtość: 100 mg
WSZECHLEK, czyli ŻEŃ-SZEŃ i jego kluczowy element składowy ginsenozyd mają już od tysięcy lat duże znaczenie w tradycyjnej medycyny chińskiej. Oryginalny wszechlek, który rośnie w północno-wschodniej Azji, już od dawna używany jest w celu poprawy potencji seksualnej i jako afrodyzjak. Dzisiaj wszechlek używany jest w celu poprawy funkcji umysłowej, wzmocnienia organizmu i poprawy funkcji seksualnej u mężczyzn.


WOLFBERRY FRUIT

impotencjaZawartość: 100 mg
według tradycyjnej medycyny chińskiej Wolfberry fruit, podobnie jak Epimedium, poprawia przepływ krwi w organizmie, zwiększa odporność, spowalnia procesy starzenia się komórek, chroni wątrobę, przyspiesza rekonwalescencję po przebytych chorobach i działa jak afrodyzjak.
MACA

erekcjaZawartość: 100 mg
to roślina tradycyjnie i od stuleci uprawiana w Ameryce Południowej (Peru, Andy). Działa głównie na układ krążenia, zwiększając przepływ krwi w penisie i podnosząc libido. Mieszkańcy Andów od wieków stosują tę roślinę w leczeniu bezpłodności.


L-ARGININE

impotencjaZawartość: 60 mg
to bardzo przydatny aminokwas. L-arginina stymuluje wydzielanie tlenku azotu. Tlenek azotu rozluźnia tkankę mięśniową w prąciu, zwiększa przepływ krwi w prąciu i pomaga osiągnąć erekcję. L-arginina związana jest z wieloma pozytywnymi skutkami na ciało ludzkie, od poprawy żyzności aż do leczenia otępienia. 
RHODIOLA

erekcjaZawartość: 50 mg
 to roślina znane także jako Golden Root. Rośnie zwłaszcza w zimnych strefach klimatycznych Ziemi (Arktyka, Syberia). Rhodiola obniża stres i napięcie, a rozkurczając tkankę mięśniową, usprawnia przepływ krwi w penisie.

MUIRA PUAMA

impotencjaZawartość: 20 mg
zwana też drzewem potencji, które rośnie w Brazylii. Brazylijski tubylcy już od tysięcy lat używają je w celu zwiększenia mocy seksualnej i wytrzymałości, jako afrodyzjak oraz przeciw reumatyzmowi.

DZIĘGIEL

erekcjaZawartosć: 20 mg
z łac. Angelica sinesis, ma przede wszystkim działanie przeciwstresowe, wzmacnia wytrzymałość, uspokaja i korzystnie wpływa na libido.