vivanordVivanord naturalne kapsułki dla mężczyzn

Vivanord rozkurcza tkankę mięśniową i rozszerza tętnice, co zwiększa napływ krwi do penisa, a równocześnie zapobiega zbyt szybkiemu jej odpływowi. W ten sposób Vivanord pomaga w osiągnięciu pełnej i długotrwalej erekcji. Vivanord to środek przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn, nie nadaje się dla kobiet oraz osób poniżej 18 roku życia.impotencja

Opis działania?


Vivanord™ rozkurcza tkankę mięśniową i rozszerza tętnice, co zwiększa napływ krwi do penisa, a równocześnie zapobiega zbyt szybkiemu jej odpływowi. W ten sposób Vivanord pomaga w osiągnięciu pełnej i długotrwalej erekcji. Jednym ze składników preparatu jest rhodiola, która ma właściwości afrodyzjaku i korzystnie wpływa na libido. Vivanord pomaga też zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi i skraca czas regeneracji organizmu pomiędzy orgazmami. Kapsułka ziołowa Vivanord jest skutecznym sposobem usprawnienia i poprawy komfortu życia seksualnego. Vivanord może wywołać niepożądane skutki uboczne. Są one jednak zwykle łagodne i krótkotrwałe. Najczęstszymi skutkami ubocznymi zażywania kapsułki są: zaczerwienienie twarzy, lekki ból głowy, suchość w ustach i odbijanie. Jeśli po zażyciu preparatu Vivanord pojawią się jakiekolwiek niepożądane skutki uboczne, należy przerwać jego zażywanie, wzgl. zmniejszyć dawkę z 450 mg do 225 mg.Ze względu na zróżnicowanie struktury psychosomatycznej poszczególnych ludzi, działanie preparatu Vivanord może się w pojedynczych przypadkach różnić. Dlatego w razie wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych gwarantujemy nabywcom zwrot całkowitej kwoty zakupu. 
Vivanord™ umożliwia silną i długotrwałą erekcję. 
impotencja

Przeciwskazania

Przed zażyciem kapsułki, przeczytaj uważnie ulotkę, gdyż zawiera ona niezbędne informacje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 

Vivanord nie jest zalecany w przypadku:

  • poważnych problemów z sercem lub wątrobą;
  • po przebytym niedawno zawale serca lub udarze mózgu;
  • zdiagnozowanej arytmii.

Vivanord to środek przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn,  nie nadaje się dla kobiet oraz osób poniżej 18 roku życia.


erekcjaDawkowanie

Kapsułkę należy zażyć godzinę przed stosunkiem, popijając ją wodą. Efekty działania widoczne są zwykle po upływie pół godziny do godziny, czas ten w poszczególnych przypadkach może być różny. Zażycie kapsułki tuż po obfitym posiłku może opóźnić jej działanie. Efekty działania kapsułki Vivanord utrzymują się przez co najmniej 24 godziny, ale mężczyźni odczuwają jej pozytywny wpływ na potencję nawet po 48 godzinach od zażycia. Łączenie kapsułki z alkoholem nie jest wskazane, więc ograniczenie spożycia napojów alkoholowych podwyższa skuteczność preparatu. Kapsułkę Vivanord można zażyć tylko raz dziennie.

Dawki większe od jednej kapsułki 450 mg nie zwiększają skuteczności środka, mogą natomiast doprowadzić do wystąpienia i nasilenia się niepożądanych skutków ubocznych. Preparat Vivanord należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie powinno się przechowywać kapsułek w pomieszczeniu, gdzie temperatura przekracza  30°C.

W jednym opakowaniu preparatu Vivanord znajdują się 4 kapsułki w kolorze niebieskim.


vivanord


erekcja Skutki uboczne

Kapsułki Vivanord mogą wywoływać niepożądane skutki uboczne. Są one jednak zwykle łagodne i krótkotrwałe. Najczęstszymi skutkami ubocznymi zażywania kapsułek są: zaczerwienienie twarzy, lekki ból głowy, suchość w ustach i odbijanie. Jeżeli po zażyciu preparatu Vivanord pojawią się jakiekolwiek niepożądane skutki uboczne, należy przerwać jego zażywanie, względnie zmniejszyć dawkę z 450 mg do 225 mg.